pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada yer almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) mandepsi zarfında kızılışdataş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle mandepsi bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışdataş yetişmek bâtınin oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kızılışdataş yetişmek o denli kolayca bileğildir. Çünkü bu çalışmalemler dolar kuru üzerinden iş kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faik oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin evet da oyunda henüz lüks silah gücü kabilinden hilelere servurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini boşluk ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu henüz uz oynamanızı katkısızlayacak ancak memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere yer mevdutir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere bile yer mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular mandepsi içerisinde yer saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine servurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Künde zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğçalışmatirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada yer saha UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok ilişik gharabelik ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında mandepsi kuruluşmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında bilcümle oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere göstermek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu düzen hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya serlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bâtınin mütemadi yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her devran bir sırat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında yer saha duvarların arkasını müşahede özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında veya oyunda yer saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu tonga sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşıtsında sizi hâllü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yegâne lafız kabilinden görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur görmek veya bir nesneyi nişan görmek mealına gelirken Bot kelimesi, bir çalışmain kendiliğinden olarak kuruluşlması mealına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al