Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çalışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, orantı ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Bilgelik Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Dinçler” hareketi hayata cemaziyelevveltir. Bir yıl sürmesi planlanan deprem akılalmaz dayalı görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en kebir gencelme hareketi olarak 2,5 yıl sürerek basitüstü bir sıkılımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Yetişek Bakanı, Toyluk Spor Bakanı ve YÖK Serı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal problemlerın çözümü kucakin tarihlerinde ilk sefer protokol imzalatarak toplumsal konularda birlikte deprem etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş canında birokkalı farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Kaput beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile lisan eğitimi almıştır. Burayı da kebir bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilici Hasanoğlu; uluslararası projelere bile örutubet vererek birokkalı proje ve çalışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri konularında birokkalı başarılı çalışferment imza atmıştır.
Gene millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki üstelikındalığı arttırarak tüm toplumun, sanat adamıların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini bile almıştır. Bu çalışmaların sonucunda Dünyanın en kebir kurumlarından olan IPA World aracılığıyla ABD ve özge ülkelere model gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan izin istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun saksıkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz kucakin kasıntı kaynağı olmuşlardır.
Ayrıca Kerem Hasanoğlu; birokkalı vakıf ve uluslararası kuruluşa, çalışmalar ve projeler dair dayak vermektedir.