Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aletı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman alan almış olduğundan, sigaraya benzemekle bile, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kadar yanma medarımaişetlemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan kişiler sinein bir almaşık olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak sinein makul evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en oylumlu duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme aldatmaışdemeviklarını takas etmek ve insanoğluın daha azca zararlı bir alternatif https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek sinein ananevi sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yarar olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets kullanımı sinein mutasavvertır. Takım, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in sineindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu işlem, dumanün yanması yerine, buharlaşması sebebiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara bakarak daha azca zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak sinein makul evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanımı da domestik yasalara sadıkdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan daha azca zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün rahatlıkla heets kullanımı sebebiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar diğer duman ürünleri kadar bağımlılık gestaltcı olabileceği dair uyarılar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuştur. Temelı esenlik örgütleri, Heets kadar duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, hatır emrazı ve diğer esenlik sorunlarına illet olabileceğinden korku etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin toyler üzerindeki etkileri de ağız dalaşı konusu olmuştur.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara bakarak daha azca zararlı bulunduğunu ve sigara terk yuğrunda bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara almaşık olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan kişiler sinein tercih edilebilecek bir alternatif olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara bakarak daha azca zararlı olduğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanımı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yarar şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve esenlik önerilerine yarar şekilde kullanmalıdırlar.