Heets Sigara

Heets, elektronik sigara veya IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman yer aldığından, sigaraya benzemekle beraberinde, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kadar yanma hizmetlemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan kişiler muhtevain bir almaşık olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek muhtevain belli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en önemli duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme aldatmaışkanlıklarını takas etmek ve insanların elan az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets sunmak muhtevain ananevi sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yarar olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets yararlanmaı muhtevain mutasavvertır. Amortisör, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in muhtevaindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamele, dumanün yanması adına, buharlaşması nedeniyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara göre elan az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek muhtevain belli yaş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, yararlanmaı da yöresel yasalara sınırlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilişkin yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan elan az zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün ferah ferah heets yararlanmaı nedeniyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar gayrı duman ürünleri kadar bağımlılık kuruluşcı olabileceği dair uyarılar kuruluşlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara neden olmuşdolaşma. Temelı keyif örgütleri, Heets kadar duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve gayrı keyif sorunlarına neden olabileceğinden düşünce etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin körpeler üzerindeki tesirleri de dil kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla beraberinde, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara göre elan az zararlı bulunduğunu ve sigara terk yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan kişiler muhtevain yeğleme edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara göre elan az zararlı evetğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün yararlanmaı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yarar şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve keyif önerilerine yarar şekilde kullanmalıdırlar.