Entegre Dünyası

Bütünleşmiş Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının yer yapılışu olarak 2015 yılında kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen tarafından kurulmuş ve uzun yıllar boyunca elektronik kolünde çalışma göstermiştir. Bütünleşmiş Dünyası, bu deneyim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine biriyi elektronik deşen, bütünleşmiş dönem, mikrodenetleyici, sensör ve modül kabilinden ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağcıl bir plazada mevcut 2000 metrekarelik bir tesis içre İstanbul’un Ümraniye ilçesinde çalışma göstermektedir. Bütünleşmiş Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik kolündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve başarımını ruzuşeb olarak vüruttirmektedir.

Alıcı memnuniyeti Bütünleşmiş Dünyası midein nispeten önemlidir. Bu nedenle, deneyimli ve kompetan bir müşteri hizmetleri ekibi, müşterilere bir zamanlar ve akıllıca görev yöneltmek midein çkızılışmaktadır. üste, firma müşterilerine sunduğu satış sonrası payanda ve uran servis hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup sokak no 52 adresinde çalışma göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden haberleşme kurabilirler.

Bütünleşmiş Dünyası, müşterilerine birinci sınıf ürünler ve müşteri odaklı görev anlayışı sunarak, elektronik kolünde öncü firmalar beyninde makam almaktadır. Şirket, müşterilerinin gereksinimlerine elverişli çözümler sunmayı hedeflemekte ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/